TASARIM HİZMETİ SÜREÇ İŞLEYİŞ BİLGİLENDİRMESİ

1) TASARIMIM NASIL OLACAK?
Sitemizden siparişinizi oluşturduktan sonra hayalinizdeki tasarımı ve yazılmasını istediğiniz yazıları bir kağıda kabataslak çiziniz ve fotoğrafını sipariş numaranızla beraber 0850 441 89 49 numaralı EKA REKLAM WhatsApp Müşteri Destek Hattı’mıza iletiniz.

İnternetten bulduğunuz bir tasarımı gönderirseniz, o tasarımın proje dosyası bizde olmadığı için birebir aynısını tasarlayamayız. Ancak grafikerlerimiz göndermiş olduğunuz örneğe en yakın çalışmayı yapar.

2) TASARIMI GÖRECEK MİYİM?
İsteklerinize göre tasarımınız hazırlandıktan sonra WhatsApp üzerinden sizlere gönderilecek ve onayınıza sunulacaktır.

3) ONAYA SUNULAN TASARIMDA DEĞİŞİKLİK YAPTIRABİLİR MİYİM?
Görsel onayınıza sunulduktan sonra bize ne kadar hızlı geri dönüş yaparsanız gelen değişiklik taleplerinize göre yeniden düzeltmeler yapılarak hızlı bir şekilde yeniden onayınıza sunulur. UNUTMAYIN SİZLERDEN BASKI ONAYI ALINMADAN ÜRÜN ASLA ÜRETİME GİRMEZ!

4) TASARIMI ONAYLADIM ŞİMDİ NE OLACAK?
Yazılı onayınızın ardından siparişiniz baskı sırasına alınır ve üretim/kargo süreçleri hakkında sizlere SMS ve mail ile bilgilendirilmeler yapılır.

TASARIM HİZMET ŞARTLARI


1. Promosyon ürünlerimizde TASARIM ÜCRETSİZ olup, diğer ürünlerde baskıya hazır görseliniz yoksa ürün sayfalarında bulunan tasarım ücreti eklenecektir.

2. Sitemizden sipariş oluşturulmadan tasarım çalışması yapılmaz! WhatsApp ve telefonla sipariş kabul edilmez. Ölçülerinize göre siparişinizi sitemize girip ödemenizin yapılmasından sonra, 12 saat içerisinde tasarım sıranız geldiğinde yetkili personellerimiz sizinle iletişime geçerek nasıl bir tasarım istediğinizi öğrenir.

3. Tasarım sürecinde sıra önceliği yoktur. Tüm tasarımlarımız gelen sipariş sırasına göre yapılmaktadır.

4. Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve iade geldiği takdirde bir başka kişiye satılamadığı için kapıda ödeme olarak verilen siparişler çeşitli kriterlerle EKA REKLAM yetkilileri tarafından değerlendirilerek onaylanmaktadır. EKA REKLAM yetkilileri gerekli gördükleri hallerde kapıda ödeme siparişleri kabul etmeme veya onaylanan siparişin onayını kaldırma hakkını saklı bulundurmaktadır. Kapıda ödeme siparişin reddedilmesi ya da onayının kaldırılması durumunda firmamızın herhangi bir açıklama yapma zorunluluğu yoktur.

5. Tasarım sürecinizin daha hızlı işleyebilmesi için hayalinizdeki tasarımı ve yazılmasını istediğiniz yazıları bir kağıda kabataslak çizerek 0850 441 89 49 numaralı EKA REKLAM WhatsApp Müşteri Destek Hattı’mızdan bizlere gönderebilirsiniz.

6. İsteklerinize göre tasarımınız hazırlanıp sitemizde belirtmiş olduğunuz telefon numarasına WhatsApp’tan gönderilecektir.

7. Görsel onayınıza sunulduktan sonra bize ne kadar hızlı geri dönüş yaparsanız gelen değişiklik taleplerinize göre yeniden düzeltmeler yapılarak hızlı bir şekilde yeniden onayınıza sunulur.

8. Tasarım sürecinde geç dönüşler, kararsız davranışlar ve bitmek bilmeyen revizyon talepleriyle sipariş sonuçlandırılmasını geciktirerek üretim ve tasarım departmanını gereksiz meşgul eden, gelen toplam siparişlerimizin teslimat süresi ortalama istatistiklerini bozan müşterilerin vermiş olduğu siparişlere tasarım başı 20 TL+KDV tasarım hizmet ücreti yansıtılarak ve bankanın almış olduğu Havale/EFT Bedeli kesilerek, siparişi iptal edilir ve kalan bakiyenin ücret iadesi gerçekleştirilir. Bu maddenin uygulanmasından önce müşteri ikaz edilir. Aynı davranışlar devam ederse madde uygulamaya konur.

9. Ücretsiz tasarım hizmeti verilen ürünlerde tasarım onay aşamasına geldiğinde baskıya girilmeden gelen sipariş iptal talebi durumunda tasarım başı 20 TL+KDV tasarım hizmet ücreti yansıtılarak ve bankanın almış olduğu Havale/EFT Bedeli kesilerek sipariş iptal edilir ve kalan bakiyenin iadesi gerçekleştirilir.

10. Onayınızı ardından siparişiniz baskı sırasına alınır ve üretim/kargo süreçleri hakkında sisteme kayıtlı cep telefonunuza SMS ile ve mail adresinize bilgilendirilmeler yapılır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?